Nieruchomości Komercyjne

Mieszkanie w kredycie

Sprawdź naszą aktualną ofertę!

Nie każdy z nas posiada tak wiele pieniędzy, aby bez problemu móc kupić dla siebie mieszkanie za gotówkę. Ceny nieruchomości mieszkalnych są dzisiaj bardzo wysokie, szczególnie gdy mówimy o większych miastach, zatem jeżeli chcemy cieszyć się z własnych czterech kątów, na kupno nieruchomości trzeba będzie przeznaczyć naprawdę wiele pieniędzy.

Na przykład kawalerka we Wrocławiu kosztuje przeszło 200 tysięcy złotych, chociaż za o wiele większe, czteropokojowe mieszkanie pod Wrocławiem, w mniejszej miejscowości, nieraz płaci się 150 tysięcy złotych. Niemniej jednak taki stan rzeczy sprawia, że dla wielu osób jedynym sposobem na własne mieszkanie jest wzięcie kredytu. Obecnie banki oferują nam często bardzo dobre warunki kredytowania i można otrzymać pieniądze na całą nieruchomość nawet bez wkładu własnego, ale i tak zadłużamy się wtedy na minimum 20 lat, co oznacza, że przez dużą część swojego życia będziemy musieli co miesiąc regularnie spłacać raty.

Jednak dla niektórych z nas jest to jedyny sposób na posiadanie własnego mieszkania.

Sprawdź również ofertę wybranych partnerów 7TON.
W naszej ofercie znaleźć można taki asortyment jak: System reklamy Test .

Dzięki szerokiej współpracy z przedsiębiorstwami rynku nieruchomości nasza firma może zaoferować swoim klientom szereg zniżek i promocji w kontakcie z naszymi partnerami. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.

Warto zapoznać się również z usługami:
|