Nieruchomości Komercyjne

Kupować czy wynajmować?

Sprawdź naszą aktualną ofertę!

Początkujący przedsiębiorcy bardzo często stają przed dylematem dotyczącym wyboru formy nabycia nieruchomości. Z jednej strony korzystne może wydawać się zakupienie lokalu na własność, z drugiej zaś istnieje możliwość wynajęcia biura na korzystnych warunkach. Choć jednak i druga opcja posiada swoje plusy i minusy, warto zastanowić się czy na początku własnej drogi biznesowej nie byłoby rozsądniej zdecydować się na wynajem.

Oczywiście wiele zależy od charakteru prowadzonej przez nas działalności, faktem jest jednak, że na początku rozwoju firmy trudno przewidzieć jaki będzie jej ostateczny kształt. Nie mając pewności czy wkrótce nie powiększymy się o kolejnych pracowników oraz wielkogabarytowy sprzęt komputerowy, łatwiej będzie nam dostosować się do warunków zewnętrznych nie mając żadnych obciążeń kredytowych oraz przestrzennych.

Nieco inaczej sytuacja prezentuje się wtedy, kiedy zajmujemy się drobną działalnością rzemieślniczą czy też prowadzimy lokal gastronomiczny, jednak i w tym przypadku warto dać sobie nieco więcej czasu na sprawdzenie, jak nasza sytuacja będzie się rozwijać. W razie osiągnięcia stabilizacji finansowej możemy zainwestować w zakup lokalu użytkowego, dobrze jednak mieć pewność, że z czasem nie będziemy wymagali nieco więcej przestrzeni i koszty wynikające z dostosowywania przestrzeni do naszych potrzeb nie przekroczą naszych możliwości finansowych.

Sprawdź również ofertę wybranych partnerów 7TON.
W naszej ofercie znaleźć można taki asortyment jak: System reklamy Test .

Dzięki szerokiej współpracy z przedsiębiorstwami rynku nieruchomości nasza firma może zaoferować swoim klientom szereg zniżek i promocji w kontakcie z naszymi partnerami. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.

Warto zapoznać się również z usługami:
|