Nieruchomości Komercyjne

Przestrzeń dla branży reklamowej

Sprawdź naszą aktualną ofertę!

W przypadku agencji interaktywnych wybór odpowiedniego lokalu wcale nie jest tak prosty jako mogłoby się wydawać, przede wszystkim dlatego, że konieczne jest pomieszczenie sprzętów komputerowych oraz stanowisk pracy, przy których swobodnie będą mogli pracować programiści, graficy, specjaliści od kontaktów z klientami oraz copywriterzy.

Choć może się wydawać, że firma działająca przede wszystkim w przestrzeni internetu nie wymaga jakichkolwiek luksusów, w rzeczywistości potrzebuje siedziby, w której swobodnie można będzie dokonywać konsultacji, transakcji i rozmów z potencjalnymi i stałymi klientami.

Wprawdzie przestrzeń agencji interaktywnej nie musi być tak sterylna jak kancelaria prawna, musi wzbudzać zaufanie i sprawiać, że klient będzie miał świadomość, że współpraca z konkretnymi osobami z pewnością będzie efektywna i zadowalająca. Konieczne jest zatem odpowiednie ustawienie stanowisk pracy, zadbanie o nowoczesny design i dobry stan sprzętu komputerowego.

Im bardziej nowoczesną i profesjonalną przestrzeń stworzymy, tym łatwiej będzie nam budować opinię firmy solidnej i otwartej na kontakty z klientem.

Sprawdź również ofertę wybranych partnerów 7TON.
W naszej ofercie znaleźć można taki asortyment jak: System reklamy Test .

Dzięki szerokiej współpracy z przedsiębiorstwami rynku nieruchomości nasza firma może zaoferować swoim klientom szereg zniżek i promocji w kontakcie z naszymi partnerami. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.

Warto zapoznać się również z usługami:
|