Nieruchomości Komercyjne

Wartość nieruchomości

Sprawdź naszą aktualną ofertę!

Sprzedaż prywatnego mieszkania to czasami niełatwa sprawa, bo choć obecnie widać wyraźne zainteresowanie nabywców mieszkaniami z rynku wtórnego, konkurencja ofertowa jest na tyle duża, że może sprawić, że nasza oferta stanie się niewidoczna dla innych.

Nawet jeżeli chętnych na obejrzenie mieszkania będzie całkiem sporo, może się okazać, że proponowane przez nas w ogłoszeniu warunki nie pokrywają się ze stanem faktycznym, dobrze więc zadbać o to, aby cena sprzedaży była adekwatna do rzeczywistej wartości nieruchomości, a samo mieszkanie było odpowiednio przygotowane do prezentacji. W tym celu warto więc sprawić, aby mieszkanie było puste i odmalowane na jednolity, neutralny kolor, jeżeli jednak z jakichś powodów – na przykład takich, że ciągle w lokalu mieszkamy – nie jesteśmy w stanie pozbyć się mebli, dywanów i dekoracji, koniecznie trzeba zachować schludność i porządek.

Należy pamiętać, że stan naszego mieszkania będzie automatycznie wpływał na postrzeganie nas samych, może się więc okazać, że potencjalni nabywcy nie chcąc podpisywać z nami żadnych umów, ponieważ obawiają się, że będziemy niesolidni lub nieuczciwi. Profesjonalne podejście do tematu z pewnością przełoży się na nasz sukces i zyskowną sprzedaż nieruchomości. W przeciwnym razie konieczne będzie zasięgnięcie porady specjalisty, który z pewnością szybciej wychwyci nasze ewentualne niedociągnięcia, obniżające jakość oferowanego przez nas lokalu.

Sprawdź również ofertę wybranych partnerów 7TON.
W naszej ofercie znaleźć można taki asortyment jak: System reklamy Test .

Dzięki szerokiej współpracy z przedsiębiorstwami rynku nieruchomości nasza firma może zaoferować swoim klientom szereg zniżek i promocji w kontakcie z naszymi partnerami. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.

Warto zapoznać się również z usługami:
|